Zmiany w 4CV Moto. Nowe miejsce biura importera

Zmiany w 4CV Moto. Nowe miejsce biura importera

Świat idzie do przodu, a my razem z nim, dlatego firma 4CV Moto zmienia swój profil działalności. Od tego roku zapraszamy wszystkich naszych klientów do korzystania z naszej oferty na nowych zasadach, ale wciąż z wysoką jakością!

Od 2022 roku jako 4CV Moto sprzedaż detaliczna prowadzona jest w sieci naszych dealerów. Mimo tego, wciąż chcemy pełnimy misję spełniania potrzeb naszych klientów. 

Wysokiej jakości motocykle, skutery, odzież motocyklową i inne akcesoria od 4CV Moto oraz serwis motocyklowy znajdziesz w MFA MOTOCYKLOWA FABRYKA ADRENALINY w Łazach. W salonie MFA Motocykle kupisz sprowadzane przez nas pojazdy Malaguti, Brixton, Motron oraz KSR Moto.

Inne salony i sklepy motocyklowe naszych dealerów znajdziesz na terenie całego kraju. Sprawdź mapę TUTAJ.  

Firma 4CV Moto pozostaje oficjalnym importerem marki Malaguti, Brixton, KSR Moto i Motron. Zgodnie z profilem naszej działalności dbamy o dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości. 

Interesuje Cię współpraca B2B z 4CV Moto? Jesteśmy do Twojej dyspozycji, odpowiemy na wszystkie pytania. Napisz do nas lub zadzwoń. Nasze biuro importera zlokalizowane jest Warszawie przy ul. Grocholickiej 7. Jeśli jesteś klientem indywidualnym, to sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższego dealera 4CV Moto.