BIRD – ELEKTRYCZNE HULAJNOGI NAJNOWSZEJ GENERACJI

Bird logo

HULAJNOGI ELEKTRYCZNE I HULAJNOGI DLA DZIECI BIRD W JAKOŚCI JAKIEJ JESZCZE NIE ZNASZ!


Co sprawia, że Bird jest prawdziwym ptakiem? Lekkość, wytrzymałość, zwinność, perfekcja w mobilności! Hulajnogi elektryczne i hulajnogi dla najmłodszych producenta Bird łączą w sobie najwyższą, doskonałą jakość, perfekcyjną estetykę z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół i maksymalny komfort użytkowania! 

Transport miejski może być czystą przyjemnością oraz proekologiczną postawą! Bird nie tylko poruszy każdego, ale popchnie nas wszystkich do przodu, w bezpieczną i zieloną przyszłość!

Hulajnogi elektryczne Bird znajdują swoich wielbicieli indywidualnych, a także mogą być genialnym pojazdem flotowym. Do miasta, do przestrzeni podmiejskich, dla dorosłych i dla młodszych!

Seria BirdAir

Kwintesencja doskonałego bezpieczeństwa, innowacyjnej technologii oraz ekologicznej mikro mobilności. Genialna, nowoczesna, lekka, wyjątkowa składana hulajnoga elektryczna! Zaprojektowana przez wybitnych inżynierów lotnictwa i motoryzacji! Hulajnoga elektryczna BirdAir to coś więcej niż skuter czy rower! Model posiada ponad 30 międzynarodowych oraz amerykańskich certyfikatów bezpieczeństwa. Hulajnogi BirdAir są wygodne w prowadzeniu, wytrzymałe i komfortowe w codziennym użytkowaniu. BirdAir to doskonale wyposażony elektryczny jednoślad – wytrzymała bateria, regeneracyjny układ hamulcowy, rama z najwyższej jakości aluminium klasy lotniczej, trwałe opony, przednie oraz tylne oświetlenie, inteligentna aplikacja z łącznością Bluetooth. 

 

Hulajnoga elektryczna BirdAir to ekologiczny jednoślad do poruszania się po mieście, do pracy, do szkoły, na spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi. Maksymalna prędkość tych elektrycznych hulajnóg to 25km/h, a maksymalny zasięg to 25 km. Ekologia, wygoda, nowoczesna mikro mobilność – hulajnogi elektryczne BirdAir oczarują każdego!

hulajnoga bird air jet black

Hulajnoga BirdAir (Jet Black)

hulajnoga bird air sonic silver

Hulajnoga BirdAir (Sonic Silver)

Seria BirdOne

Bestseller wśród produktów Bird, dostępny w trzech unikatowych wariantach kolorystycznych!

Zostaw za sobą męczące korki, zmniejsz udział w emisji CO2, uprzyjemnij swoją drogę do pracy, do szkoły lub na spotkania. Aż do 40 km jazdy na jednym ładowaniu, dwa razy mocniejsza bateria!

Hulajnogi elektryczne BirdOne oferują wyposażenie w łączność GPS, zabezpieczenie przed kradzieżą oraz bezpieczną gwarancję!

hulajnoga bird one jet black

Hulajnoga BirdOne (Jet Black)

hulajnoga bird one dove white

Hulajnoga BirdOne (Dove White)

hulajnoga bird one electric rose

Hulajnoga BirdOne (Electric Rose)

Seria birdie

Birdie to nieelektryczna, doskonałej jakości hulajnoga dla dzieci w wieku od 3 lat. Wyposażona jest w trzy koła, lekką i wąską ramę o regulowanej wysokości. Perfekcyjnie zaprojektowana hulajnoga dla najmłodszych oferuje lekko pochyloną ramę w kierunku jazdy, bardzo szerokie koła, kierownicę wykonaną z aluminium klasy lotniczej, nylonowy pokład wzmocniony trwałym włóknem, niezawodny hamulec, antypoślizgowe oraz ergonomiczne uchwyty. Hulajnoga dla dziecka Birdie posiada wszelkie atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

Birdie zapewnia pełną stabilność, równowagę oraz poprawia koordynację młodego kierowcy!

hulajnoga birdie jet black

Hulajnoga Birdie (Jet Black)

hulajnoga birdie dove white

Hulajnoga Birdie (Dove White)

hulajnoga birdie electric rose

Hulajnoga Birdie (Electric Rose)

JESTEŚMY WYŁĄCZNYM IMPORTEREM MARKI BIRD W POLSCE!

Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnogach Bird? Poszukujesz najwyższej jakości proekologicznego jednoślada? Chcesz dołączyć do sieci dystrybucji Bird? Zadzwoń lub napisz do nas, przekonasz się, że warto!