Nowe modele Malaguti Drakon i Mission 125 W OFERCIE 4CV MOTO

Jako profesjonalny dealer motocykli i akcesoriów motocyklowych dostarczamy naszym klientom produkty z najwyższej półki. Od kilku lat sprowadzamy do Polski motocykle Malaguti, które cieszą się dużą popularnością wśród miłośników jednośladów. W tym roku do naszej oferty dołączyły nowe modele: Malaguti Drakon 125 oraz Malaguti Mission 125.

Pojazdy marki Malaguti znajdują swoich fanów na całym świecie, a od kilku lat coraz częściej pojawiają się na polskich drogach. Chcąc dostarczać naszym klientom produkty wyróżniające się jakością i stylem, wybraliśmy właśnie motocykle Malaguti Drakon 125 oraz skutery Malaguti Mission 125 City i Mission 200 City. Te jednoślady to świeże propozycje od włoskiej marki łączącej klasykę z nowoczesnością.

Malaguti Mission125

Skutery od Malaguti to świetne pojazdy, które doskonale sprawdzają się w różnych warunkach drogowych. W ofercie 4CV Moto znajdziesz dwa z nich – w wersji z mniejszym i większym silnikiem. Wariant Malaguti Mission 200 City to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poruszają się po mieście. Skuter ma ciekawy, sportowy styl, a do tego porusza się z maksymalną prędkością 106 km/h. Malaguti Mission 125 City to pojazd o nieco mniejszej pojemności silnika, ale z równie dużym pazurem. Pojazd może rozwinąć prędkość nawet do 96 km/h. Więcej o tych modelach dowiesz się tutaj.

Malaguti Drakon 125 4CV Moto

Wprowadzamy także sprzedaż motocykla Malaguti Drakon 125, który łączy w sobie sportową energię z miejskim stylem życia. Pojazd zaprojektowano na wzór szybkich motocykli, a jego możliwości, mimo średniej mocy silnika, potrafią zaskakiwać. Pojazd rozwija prędkość maksymalną 99 km/h i świetnie sprawdzi się w mieście, jak i na pozamiejskich szosach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Malaguti Drakon 125, kliknij TUTAJ.

Masz pytania dotyczące naszej oferty motocykli Malaguti? Interesuje Cię zakup nowych modeli od włoskiego producenta? Sprawdź TUTAJ listę naszych dealerów.