Nowości w 4CV Moto od 2022 roku – marki Brixton i Motron w dystrybucji

Nasi klienci doskonale znają nas z oferty wysokiej jakości motocykli Malaguti, czy KSR. W tym roku nasza propozycja powiększyła się o nowe modele jednośladów czołowych marek i producentów pojazdów. Od 2022 roku w ofercie znajdziesz nowości rynkowe - motocykle Brixton i Motron.

Brixton to popularna marka należąca do Austriaków, której pojazdy można spotkać na drogach Europy i Azji. Brixton jest najbardziej znany ze swoich jednośladów o pojemności 125cm3 i 250cm3. Markę wyróżnia przede wszystkim niezwykły design motocykli, który skrada serca miłośników i miłośniczek motoryzacji. Motocykle Brixton projektowane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, według klasycznych wzorców znanych dziś z filmów i starych zdjęć. Brixton to zdecydowanie retro motocykle, które łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Pojazdy od Brixton Motorcycles są wyposażone w nowe rozwiązania technologiczne, posiadają wysokiej klasy wyposażenie i niezwykle stylowe wykończenie.

W naszej nowej ofercie znajdziesz także oryginalne skutery marki Motron należące do KSR Moto. Wśród pojazdów wprowadzonych do oferty znajdziesz nie tylko tradycyjne skutery, ale motorower i skuter elektryczny. Jednoślady Motron wyróżniają się wyjątkowym stylem, który trafa w serca osób rozkochanych w klasyce motoryzacji. Każdy skuter Motron jest zaprojektowany z dbałością o niską emisyjność oraz przystępną cenę. To świetne rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jednośladami. Pojazdy Motron doskonale sprawdzają się nie tylko w mieście, ale też podczas wyjazdów rekreacyjnych na jego obrzeża.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą biznesową, to skontaktuj się z nami – jesteśmy do dyspozycji pod telefonem oraz mailem. Biuro importera znajdziesz przy ulicy Grocholickiej 7 w Warszawie. Już dziś sprawdź tutaj salony motocyklowe, w których znajdziesz jednoślady od 4V Moto.