Import/dystrybucja

Importer i Dystrybutor

Dostarczamy na polski rynek motocykle, motorowery, skutery, odzież dla motocyklistów, części oraz akcesoria motocyklowe, w tym niezawodne nawigacje.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek Malaguti, KSR, VOZZ HELMETS, a także nawigacji do motocykli SMART i BECKER.

Zajmujemy się importem pojazdów, które dostarczamy do salonów motocyklowych w całej Polsce, jak również do osób prywatnych, którym zależy na posiadaniu niezawodnych i atrakcyjnych cenowo jednośladów.

Jako wyłączny importer wybranych marek w Polsce, dynamicznie funkcjonujemy w systemie B2B oraz B2C, prowadzimy sprzedaż pojazdów austriackiej marki KSR. Jest to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów motocykli miejskich, motorowerów, jak również elektrycznych pojazdów/skuterów TTX i VIONIS.

Masz pytania dotyczące importu lub dystrybucji?

Jako dystrybutor motocykli KSR oferujemy możliwość zakupu nowoczesnych pojazdów, które funkcjonują w segmencie motocykli o pojemności silnika 50 i 125 cm3. Należą do nich motocykle dla początkujących kierowców z kategorią prawa jazdy B.

Wśród najbardziej znanych modeli z pewnością wyróżnia się znakomity motocykl miejski GSR 125. Wszystkie pojazdy KSR MOTO Austria można prowadzić posiadając uprawnienia kategorii B lub AM – w przypadku zakupu motorowerów. Motocykle KSR mogą stać się jednośladem dla osób zaczynających przygodę z jazdą na tego typu pojazdach.

W ofercie naszej firmy znajdziesz także skutery 50/125, skutery elektryczne 50, miejskie 125, Super Moto 50/125, OffRoad 50/125 i wiele innych.

Jesteśmy importerem oraz dystrybutorem włoskiej marki Malaguti – pojazdów z bardzo długą tradycją na rynku motoryzacyjnym. Grupa KSR wskrzesiła mające kilkudziesięcioletnią historię skutery oraz małe motocykle, nadając modelom lekkiej świeżości oraz bardziej dynamicznego i charakterystycznego wyrazu.

W naszej ofercie znajdziesz motocykle o małej pojemności silnika oraz skutery Malaguti, wyposażone w silniki chłodzone cieszą oraz osiągające moc maksymalną do 11 kW – modele takie, jak: Madison 300, XTM125, /XSM125, RST125, MONTE PRO125 czy DUNE 125. Pojazdy są w szczególności polecane dla osób zaczynających swoją przygodę z jednośladem, idealnie sprawdzają się w przestrzeniach miejskich.

Chętnie nawiązujemy współpracę z salonami motocyklowymi, sklepami oraz klientami indywidualnymi.  

Najnowocześniejsze, najwyższe w swojej klasie hulajnogi elektryczne i hulajnogi dla dzieci rewolucjonizują światowy rynek! Teraz dostępne także w Polsce w ofercie sprzedaży detalicznej, biznesowej i flotowej. 4CV Moto jest wyłącznym importerem tych ekologicznych, innowacyjnych technologicznie, wyjątkowo wyposażonych doskonałych jednośladów dla każdego. Hulajnogi Bird zostały zaprojektowane przez genialnych inżynierów z branży lotniczej oraz motoryzacyjnej. Te innowacyjne jedoślady są super trwałe, lekkie, wytrzymałe, posiadają wszelkie światowe certyfikaty bezpieczeństwa i testy. Bird to znacznie więcej, niż zwykłe hulajnogi dostępne dotychczas na naszym rynku!

Importujemy oraz zajmujemy się dystrybucją unikalnych w swoim segmencie kasków motocyklowych marki VOZZ – produktów stawiających na pełen komfort oraz maksymalne bezpieczeństwo. VOZZ HELMETS to rewolucyjne podejście do tradycyjnych kasków dla motocyklistów obecnych na naszym rynku.

Kask VOZZ RS 1.0 to produkt pozbawiony typowego paska podbródkowego, część tylna kasku jest ruchoma, a nakłada się go od przodu. Dla bezpieczeństwa kierowców jednośladów w kaskach VOZZ zastosowano jedyny taki na rynku system awaryjnego wyczepienia (SRS) – nieoceniony przy udzielaniu pomocy po wypadku czy kolizji.

Oferta kasków VOZZ w 4CV Moto skierowana jest dla partnerów biznesowych oraz klientów indywidualnych.

Marka Trilobite oferuje nowatorskie podejście do odzieży motocyklowej, zarówno damskiej oraz męskiej. Producent odzieży motocyklowej Trilobite idealnie połączył wysokiej jakości specjalistyczne produkty z tak ważnym w dzisiejszych czasach designem. Trilobite to nie tylko odpowiedź na potrzebę zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i pełnego komfortu – ubranie motocyklisty dzięki Trilobite staje się nieodłącznym elementem nienagannego wyglądu każdego kierowcy jednośladu.

W 4CV Moto znajdziesz kolekcje damskie oraz męskie – spodnie oraz kurtki motocyklowe, ochraniacze motocyklowe uznane za jedne z najlepszych na świecie oraz wiele innych.

Jako importer odzieży motocyklowej marki Trilobite oferujemy szeroki asortyment oraz atrakcyjne warunki cenowe.

ksrmoto
VOZZHELMETS Logo Black
trilobite
Bird logo

Import i dystrybucja jednośladów

Naszą misją w zakresie importu i dystrybucji jednośladów jest powrót do tradycji oraz renomy włoskiej marki Malaguti, która od prawie 90 lat dostarcza unikatowe skutery i motorowery. Najpopularniejsze modele pojazdów Malaguti, znane na całym świecie, to: Firefox, Jet Line, Phantom, Warrior, Super Speed, Madison, SpiderMax czy XTM/XSM.

Działamy transparentnie, stawiamy na uczciwą politykę cenową oraz jasne zasady współpracy. Poszukujemy partnerów handlowych w całym kraju – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz pytania dotyczące importu lub dystrybucji?