Kask motocyklowy integralny czy szczękowy – vozz zawsze bezpieczny i dopasowany!

Każda osoba poruszająca się jednośladem powinna bezwzględnie zakładać kask - ochrona głowy, twarzy oraz odcinka szyjnego kręgosłupa to podstawa! Bezpieczeństwo, komfort, wygoda i pewność - to oferuje producent kasków motocyklowych VOZZ HELMETS.

Innowacyjny system Voztec – rewolucyjna myśl w sposobie zakładania i zdejmowania kasków motocyklowych

Kaski marki Vozz Helmets nie posiadają zapięcia, co znacznie różni je od ich klasycznych odpowiedników. Kaski tej marki posiadają przełomowy system zakładania oraz zdejmowania, Voztec. Polega na uchylaniu tylnej klapy, wyposażonej w samoblokujące się i dopasowane zapięcie, znajdujące się na podbródku właściciela czy użytkownika jednośladu. Założony kask doskonale przylega do twarzy i szyi, co zmniejsza ryzyko powstawania groźnych dla zdrowia i życia urazów. Mają one miejsce podczas wypadków drogowych i kolizji z udziałem motocyklistów.

Szybsze i łatwiejsze zdejmowanie kasku oraz system ratunkowego zdejmowania S.R.S.

Marka Vozz Helmets wyprodukowała kaski, w których zastosowano innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju system ratunkowego zdejmowania S.R.S. W praktyce oznacza to, iż po wypadku czy kolizji w razie konieczności udzielenia pomocy kask zdejmowany jest w sposób minimalizujący ryzyko uszkodzenia odcinka szyjnego i kręgosłupa poszkodowanego. Dwa przyciski w regulowanych otworach wentylacyjnych pozwalają na bezpieczny, szybki i skuteczny sposób usunięcia kasku w całości, bez potrzeby wykonywania cięć. Kaski Vozz można zakładać i zdejmować z głowy nawet w rękawiczkach i okularach.

Kaski marki Vozz Helmets z pewnością wyróżniają się na tle innych tego typu produktów. To owoc wieloletnich badań i zaawansowanej myśli technologicznej, która ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy wszystkich użytkowników jednośladów.

Więcej na temat przeczytasz tutaj. Sprawdź naszą ofertę innowacyjnych kasków Vozz - skontaktuj się z nami!