Czy Brixton Cromwell 1200 to konkurencja dla motocykla Triumph Bonneville?

Czy jednoślady wciąż mogą zaskakiwać? W 2022 roku wprowadziliśmy do oferty 4CV Moto nowy model pojazdu – motocykl Brixton Cromwell 1200, który zaskoczy niejednego ridera. Na czym polega jego fenomen? I czy Brixton Cromwell może być konkurencją dla kultowego modelu Triumph Bonneville? 

Motocykl Cromwell 1200 to pojazd od austriackiej marki Brixton, która oferuje swoim klientom pojazdy łączące w sobie nowoczesność i tradycję. Sam Brixton Cromwell 1200 jest nową propozycją od producenta, która wyróżnia się na tle innych jednośladów. Dlaczego? Cromwell 1200 jest motocyklem zaprojektowanym na wzór klasycznego bobbera, który może kojarzyć się z klasycznym modelem pojazdu Triumph Bonneville. Cromwell wyróżnia się dużą mocą silnika i wieloma innymi cechami, które wzbudzają zainteresowanie wielu riderów.

Brixton Cromwell 1200 posiada silnik o pojemności 1200 cm3 i przy jego specyfikacji technicznej osiąga maksymalną prędkość 200 km/h. Motocykl posiada układy przygotowane przez producentów, których części wyróżniają się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Cromwell 1200 wyprodukowano z kontrolą trakcji, systemem ABS od Bosch, układem hamulcowym Nissin oraz amortyzatorami od japońskiej firmy KYB/Kayaba. Jednoślad posiada wysokiej jakości opony Pirelli Phantom Sportscomp, które pozwalają zachować dużą przyczepność.

Pojazd to nie tylko klasyczna estetyka na miarę bobbera i świetna mechanika, ale też nowoczesna technologia. Motocykl Cromwell 1200 posiada dwa tryby jazdy: Eco i Sport. Umieszczono w nim oświetlenie LED oraz praktyczny wyświetlacz, który z jednej strony przypomina te tradycyjne, a z drugiej strony zachowuje współczesny charakter.

Brixton Cromwell 1200 to zdecydowana gratka dla fanów i fanek motoryzacji w doskonałej cenie. Być może, propozycja od Brixton Motorcycles okaże się znaczącą konkurencją dla tradycyjnych (i kosztownych) motocykli, takich jak Triumph Bonneville. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego warto wybrać motocykl Cromwell 1200, to skontaktuj się naszym dealerem.