Wyprzedaż na Allegro i Empik - akcesoria, odzież motocyklowa i hulajnogi

 

Wyprzedaż 4CVMoto w Empiku i Allegro

Od 2022 roku zamknęliśmy stacjonarną sprzedaż detaliczną i skupiliśmy się na pełnieniu obowiązków importera. To jednak nie znaczy, że już nie możecie dostać produktów z Rider Store! Trwa wyprzedaż produktów po salonie przy ul. Wrocławskiej 6 w serwisach Allegro i Empik. Nie czekaj i sprawdź nasze akcesoria motocyklowe, odzież motocyklową oraz inne produkty dostępne w sklepach internetowych.

Tam znajdziesz dziesiątki akcesoriów popularnych marek takich, jak: Trilobite, VOZZ, Bird, czy Buse. W naszej dostępnej ofercie jest m.in. odzież motocyklowa, kaski motocyklowe, czy blokady do motocykli i skuterów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na odzież od Trilobite – wysokiej jakości produkty, które nie tylko zabezpieczają ciało, ale też świetnie wyglądają.

 

Oferta sklepów internetowych Allegro i Empik to także popularne i stylowe hulajnogi Bird. Tu także znajdziesz ubrania, pojazdy i inne akcesoria zwiększające. Sprzedajemy wysokiej jakości kaski VOZZ opracowane według nowych technologii i aktualnych standardów bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdziesz także blokady do motocykli, które pozwolą ci zabezpieczyć swój pojazd. 

Warto się spieszyć, ponieważ nasze produkty cieszą się dużą popularnością. Już dziś możesz zdobyć profesjonalne wyposażenie, które zwiększy satysfakcję z codziennej jazdy. Nie czekaj i sprawdź naszą bogatą ofertę w Allegro i Empiku.