4CV Moto na warsaw motorcycle show

Wydarzenie dla wszystkich pasjonatów jednośladów

Warsaw Motorcycle Show, czyli największe targi motocyklowe w Europie Środkowo-Wschodniej, to gratka dla każdego fana jednośladów. Imprezę zaplanowano na 1 – 3 marca 2019 roku. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby wydarzenie odbyło się w wyjątkowym miejscu, jakim z pewnością jest hala targowa - Ptak Warsaw Expo.
W czasie tego corocznego spotkania pasjonatów jednośladów można poznać zawodników sportów motorowych, jak również przedstawicieli klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całej Polski.
Na uczestników czekają również pokazy i szkolenia z bezpiecznej jazdy na swoich pojazdach oraz prezentacje najnowszych modeli światowej klasy producentów motocykli, takich jak np. Yamaha, Bajaj, V Harley-Davidson, Agusta, BMW, KTM, Triumph. Nie zabraknie też japońskiego tytana w branży – marki Kawasaki. To także okazja do rekonesansu w zakresie dostępnej odzieży motocyklowej, innowacyjnych akcesoriów oraz wyposażenia motocyklisty.

Liczne atrakcje i konkursy oraz możliwość poznania Grupy 4CV Moto

Na uczestników wydarzenia czekają liczne atrakcje. Wśród nich strefa tatuażu, jak również show motocyklowe, premiery nowych modeli czy konkurs, w którym główną nagrodą jest motocykl Yamaha Naked.

Nie może nas tam zabraknąć! Dlatego także i my zaprezentujemy się na warszawskich marcowych targach. W trakcie pokazów przedstawimy pojazdy i akcesoria motocyklowe, które można nabyć w naszej regularnej ofercie sprzedażowej. Dzięki temu masz szansę poznać bliżej przedstawicieli naszej firmy oraz – na miejscu –  dowiedzieć się o możliwościach kupna wybranych modeli jednośladów lub współpracy z nami.

Już dzisiaj przygotuj się na niezapomniane wrażenia i emocje. Do zobaczenia na Warsaw Motorcycle Show!