Dealer / Sprzedaż / Serwis

Dealer / Sprzedaż / Serwis

Nasza grupa 4CV Moto funkcjonuje na rynku polskim jako oficjalny dealer marek Trilobite, Super SOCO i Bajaj - producentów znanych oraz cenionych jednośladów, odzieży i akcesoriów do motocykli. Dzięki zróżnicowanej ofercie cenowej i jakościowej każdy miłośnik motocykli, skuterów i motorowerów znajdzie coś dla siebie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich pasjonatów jazdy na motocyklach, oferujemy sprzedaż motocykli nowych i używanych. Nasz asortyment skierowany jest zarówno dla weteranów jazdy na motocyklach, skuterach i motorowerach, jak również osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu pojazdami.

Będąc dealerem marek Super SOCO i Bajaj dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego klienta, marzącego o posiadaniu dopasowanego do jego indywidualnych potrzeb jednośladu.

Masz do nas pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Rider Store dealer Warszawa

Salon i serwis motocykli w Warszawie

Posiadamy salon i serwis motocykli nowych Rider Store oraz używanych, zlokalizowany w Warszawie. Skontaktuj się z nami, odwiedź nas:

  • wykonamy przegląd Twojego pojazdu
  • naprawimy Twój motocykl
  • u nas kupisz oryginalne części i zamienniki, w tym też akcesoria
  • znajdziemy dla Ciebie wymarzony motocykl, skuter lub motorower

W naszym sklepie motocyklowym znaleźć można szeroki asortyment popularnych producentów pojazdów, oryginalnych części motocyklowych (OEM) takich, jak: Yamaha, Kawasaki, Honda, BMW, KTM, HD Harley Davidson, Indian, Triumph Motorcycles, Husqvarna Motorcycles, Benelli, Ducati  i innych.

Znajdziesz u nas:

Masz do nas pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?