Dealer / Sprzedaż / Serwis

Dealer / Sprzedaż / Serwis

Nasza grupa 4CV Moto funkcjonuje na rynku polskim jako oficjalny dealer marek Trilobite i Bajaj – producentów znanych oraz cenionych jednośladów, odzieży i akcesoriów do motocykli. Dzięki zróżnicowanej ofercie cenowej i jakościowej każdy miłośnik motocykli, skuterów i motorowerów znajdzie coś dla siebie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich pasjonatów jazdy na motocyklach, oferujemy sprzedaż motocykli nowych i używanych. Nasz asortyment skierowany jest zarówno dla weteranów jazdy na motocyklach, skuterach i motorowerach, jak również osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu pojazdami.

Będąc dealerem marrki Bajaj dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego klienta, marzącego o posiadaniu dopasowanego do jego indywidualnych potrzeb jednośladu.

Masz do nas pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Rider Store dealer Warszawa

Salon i serwis motocykli w Warszawie

Posiadamy salon i serwis motocykli nowych Rider Store oraz używanych, zlokalizowany w Warszawie. Skontaktuj się z nami, odwiedź nas:

  • wykonamy przegląd Twojego pojazdu
  • naprawimy Twój motocykl
  • u nas kupisz oryginalne części i zamienniki, w tym też akcesoria
  • znajdziemy dla Ciebie wymarzony motocykl, skuter lub motorower

W naszym sklepie motocyklowym znaleźć można szeroki asortyment popularnych producentów pojazdów, oryginalnych części motocyklowych (OEM) takich, jak: Yamaha, Kawasaki, Honda, BMW, KTM, HD Harley Davidson, Indian, Triumph Motorcycles, Husqvarna Motorcycles, Benelli, Ducati  i innych.

Znajdziesz u nas:

yamaha
kawasaki
suzuki
KTM logo
Harley Davidson logo
indian logo
triumph motorcycles logo
ducati logo
logo ksr moto
logo vozzhelmets
trilobite
supersoco dealer 4cv moto
bajaj motocykle 4cv moto
Bird logo

Masz do nas pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?