Bezpieczny serwis i salon motocyklowy - dbamy o zdrowie Klientów!

Dezynfekcja, door-to-door, inne - sprawdź!

Aby utrzymać ciągłość oraz pełną dostępność usług moto serwisu i oferty salonu motocyklowego, wprowadziliśmy wygodną usługę door-to-door!

Salon i serwis motocyklowy – możesz czuć się bezpiecznie!

Polecamy usługę serwisu motocyklowego w modelu door-to-door, która wyklucza bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami. Po przeprowadzonej usłudze serwisowej, naprawczej czy diagnostycznej wszelkie elementy pojazdów, z którymi mają styczność mechanicy motocyklowy, są profesjonalnie dezynfekowane.

Wybierasz się osobiście do naszego salonu i serwisu na warszawskim Bemowie? W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów oraz naszej załogi minimalizujemy bezpośredni kontakt.

Podczas serwisowania pojazdów nasi mechanicy motocyklowi używają rękawiczek i maseczek ochronnych, a na elementy motocykli, skuterów, motorowerów czy quadów nakładamy folie zabezpieczające. Każdy z jednośladów jest testowany, i kolejno po czynnościach naprawczych czy serwisowych elementy pojazdu są dokładnie dezynfekowane

Klienci przebywający w salonie i serwisie motocyklowym Rider Store mają do dyspozycji bezpieczną poczekalnię, gdzie mogą skorzystać ze środków dezynfekujących. Terminale płatnicze są także dezynfekowane, w trosce o bezpieczeństwo prosimy o używanie kart płatniczych. 

Skorzystaj z usługi door-to-door – zabierzemy i odstawimy motocykl do wskazanej lokalizacji

W zakresie usługi door-to-door dostarczymy motocykl spod określonego adresu do naszego serwisu motocyklowego na warszawskim Bemowie. Nasi wykwalifikowani pracownicy odstawią zdezynfekowany i naprawiony pojazd prosto pod wskazaną lokalizację. Oferta promocyjna dotyczy serwisu dla motocykli na terenie Warszawy - wszystkie dzielnice. 

Nie chcesz tracić czasu na dojazd lub nie masz możliwości dojechania do naszego moto serwisu? Skorzystaj z door-to-door - ciesz się przeglądem, serwisem lub naprawą pojazdu bez konieczności wychodzenia z domu, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności!

Cena usługi door-to-door serwisu motocyklowego:

  • motocykle na terenie Warszawy – 100 zł brutto
  • motocykle poza terenem Warszawy – wycena indywidualna